Türk Dünyası Muzik Forumu - Full Albümler,Diskograflar İndir

[ Yeni mesaj · Members · Forum rules · Ara · RSS ]
Page 1 of 11
Türk Dünyası Muzik Forumu - Full Albümler,Diskograflar İndir » Türkçe Full Albümler İndir - Seri Albümler - Yeni Albümler - Tüm Albümler » Diskografi & Albüm İstekleriniz » Yakup Ekin - Tüm Albümleri (Diskografi) (Paylaştık...)
Yakup Ekin - Tüm Albümleri (Diskografi)
kralalemdarData: Суббота, 27.09.2014, 00:06 | Mesaj # 1
Lieutenant colonel
Статус: Ofline
yakup ekin full albümleri (bazı albümlerin letitbit ve uploaded linkleri yok vede ölü yenilermisiniz diye yorum atıyorum acaba görüyormusunuz fakat burdan atmıyorum yorumu diğer sitenizden turtuk ya çok rica ediyorum premium yaptım boşa gitmesin şimdiden çok teşekkür ediyorum kolay gelsin

yenialbomData: Понедельник, 29.09.2014, 06:57 | Mesaj # 2
Generalissimo

Sanatçı: Yakup Ekin
Albüm: Tüm Albümleri (Diskografi)
Yıl: 2004 - 2013
Tür: Türkçe
Format: MP3 192 - 320 Kbps
Parça Sayı: 43
Dosya Boyutu: 274,43 MB

Yakup Ekin - Tüm Albümleri (Diskografi) indir

yenialbomData: Понедельник, 29.09.2014, 06:59 | Mesaj # 3
Generalissimo
Buyur tamamı 100% Orjinal albümler

eger bizim sitede premium almışsan o zaman hangi Albüm linkinde ve ne zaman premium almışsın de.

Şimdilik kafam bir az karışık, kendi işlerimle uraşıyorum. daha sonra Diskografi paylaşımı daha hızla devam edecektir...

Diskografi isteklerinizi lütfen  burada Diskografi İstekleriniz bölümünde yapınız.

Türk Dünyası Muzik Forumu - Full Albümler,Diskograflar İndir » Türkçe Full Albümler İndir - Seri Albümler - Yeni Albümler - Tüm Albümler » Diskografi & Albüm İstekleriniz » Yakup Ekin - Tüm Albümleri (Diskografi) (Paylaştık...)
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2017