Türk Dünyası Muzik Forumu - Full Albümler,Diskograflar İndir

[ Yeni mesaj · Members · Forum rules · Ara · RSS ]
Page 1 of 11
Türk Dünyası Muzik Forumu - Full Albümler,Diskograflar İndir » Türkçe Full Albümler İndir - Seri Albümler - Yeni Albümler - Tüm Albümler » Bizde Yok - Üyeler Arıyor - Yardımcı Ol » ERKAN OĞUR VE DÜŞ SOKAĞI SAKİNLERİ
ERKAN OĞUR VE DÜŞ SOKAĞI SAKİNLERİ
GrameradamData: Суббота, 02.08.2014, 19:17 | Mesaj # 1
Private
Статус: Ofline
Merhaba muhteşem bir site. Tebrik ederim. Azeri dostlarımızın Türkiye'deki müziğe bu kadar hakim olmaları beni sevindirdi. Üstelik sadece popüler kültüre ait şarkılar değil kaliteli albümler de var. (Bülent Ortaçgil, Fikret Kızılok, Ezginin Günlüğü, Yeni Türkü... vb.) Yalnız belki de en kaliteli müzisyenimiz yok. ERKAN OĞUR. Bir de Düş Sokağı Sakinleri albümlerini bulamadım.

Sizden albümleri istemiyorum. Bunlar bende zaten var. Azeri kardeşlerimizin de bu isimleri tanımasını istiyorum. Bu yüzden onları da sitenize ekleyebilirseniz çok sevinirim.

Əməklərinin üçün sizə təşəkkür edirəm.

Сообщение отредактировал Grameradam - Воскресенье, 03.08.2014, 06:54

yenialbomData: Воскресенье, 03.08.2014, 20:28 | Mesaj # 2
Generalissimo
Merhaba. hoş geldin sitemize.  Kardeşim Türk Albümleri paylaşan nette 3 kişi varsa onlardan biri de biz iz

biz sitelerden taşımıyoruz. Sağ olasın.. istedigin  sifarişi vere bilirsin.

O Bulamadınız Albümleri yakında İnşallah paylaşırız.. sağ olun

yenialbomData: Вторник, 05.08.2014, 17:35 | Mesaj # 3
Generalissimo
Erkan Oğur - Tüm Albümleri [Diskografi]

Türk Dünyası Muzik Forumu - Full Albümler,Diskograflar İndir » Türkçe Full Albümler İndir - Seri Albümler - Yeni Albümler - Tüm Albümler » Bizde Yok - Üyeler Arıyor - Yardımcı Ol » ERKAN OĞUR VE DÜŞ SOKAĞI SAKİNLERİ
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2017